Innowacyjnysamorząd.pl,
czyli samorząd jutra

InnowacyjnySamorząd.pl to nowoczesne wsparcie dla urzędów, samorządów i instytucji publicznych w obszarze marketingu i nowych technologii.

“Innowacyjne  rozwiązania technologiczne obejmują każdy aspekt naszego życia”

Innowacja kształtuje
naszą rzeczywostość!

W dużej mierze kształtują naszą rzeczywistość, ale i ułatwiają nam codzienne życie. Swoim zasięgiem obejmują także sferę publiczną, w tym i urzędy.

W dobie Internetu wprowadzanie uproszczeń i umożliwianie mieszkańcom zdalnego  załatwienia sprawy stało się nieomal codziennością. Firmy prześcigają się we wprowadzaniu pojedynczych udogodnień. My postanowiliśmy, że stworzymy specjalną firmę, która kompleksowo zajmie się Państwa jednostką.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad marką  - ‘InnowacyjnySamorzad.pl

Innowacja w urzędach!

Naszym głównym założeniem jest wsparcie urzędu w innowacyjne technologie, usprawniające pracę w urzędzie, a przede wszystkim kontakt z mieszkańcami.

Proponujemy Państwu rozwiązanie, dzięki któremu dopasujecie ofertę swojego urzędu do potrzeb mieszkańców.

Zostań z nami dłużej i dowiedz się,
co mamy do zaoferowania.

Poznajmy się lepiej…
kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzy grupa kreatywnych osób, którą na co dzień łączy nie tylko praca, a  także przyjaźń. Znamy się bardzo dobrze  i wiemy, w czym każdy z nas  jest najlepszy.

Wykorzystując nasze predyspozycje,  do wykonywanych zadań podchodzimy z pasją. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy dając z siebie 100%.

Praca to, przede
wszystkim, dla nas
pasja, dlatego Działamy
24 godziny na dobę,
7 dni w tygodniu
i to na terenie całej
Polski!

11

lat
na rynku

36

Współpracujących
Instutucji

24h/7

DZIAŁAMY
CAŁĄ DOBĘ

120000+

odbiorców

1

Po pierwsze, doświadczenie

Nasza spółka Centrum Technologii Informatycznych Sp. z o.o. istnieje na rynku już  od 11 lat. Firma do tej pory posiadała markę, która funkcjonuje pod nazwą agencja interaktywna „sugar3*”.

Atutem, jest nasz wyjątkowy zespół, który składa się z doświadczonych specjalistów, znających się nie tylko na  IT i nowoczesnym marketingu. Niektórzy z nas posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej, co przekłada się na lepsze zrozumienie potrzeb naszego klienta. Od środka poznaliśmy świat administracji i wiemy co zrobić, by urząd stał się przyjazny dla mieszkańca. Zdobyte doświadczenie  przełożyliśmy na  konkretne działanie i tak powstała druga marka pod nazwą „InnowacyjnySamorząd.pl”.  

2

Po drugie,
dokonania

Przez minioną dekadę wykonaliśmy i wdrożyliśmy  ponad 250 projektów,  stron internetowych i różnych rozwiązań informatycznych, w tym, aż 36 realizacji dedykowanych specjalnie  jednostkom samorządowym.

250+

3

Po trzecie,
wyróżnienia

Niektóre z naszych realizacji  zostały docenione w prestiżowych konkursach.

Skontaktuj się z nami
a przygotujemy dla Twojego
samorządu Indywidualną ofertę